Strona główna PROGRAMY Gość ITVM „Mam nadzieję, że to będzie dobry rok dla mysłowickiej kultury” PROGRAMYGość ITVM „Mam nadzieję, że to będzie dobry rok dla mysłowickiej kultury” ARTUR MADALIŃSKI, DYREKTOR MOK O KULTURZE W MYSŁOWICACH W 2017 ROKU Przez Sylwia Żygłowicz - 12 stycznia 2017 18:00 Podziel się Facebook Twitter Print Szlagiery, czy koncerty z muzyka alternatywną, spotkania teatralne, a może jakieś całkiem nowe działania – jaki będzie kulturalny rok 2017 w Mysłowicach? Na te pytania odpowiada Artur Madaliński, dyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA Spotkanie z AI – nowoczesne rozwiązania dla przedsiębiorców „Krajobrazy” w Galerii M2. Wernisaż wystawy uczestników Pracowni Malarskiej MOK Muzyka połączyła młodzież z trzech krajów Premiera książki o historii Wesołej. Mieszkańcy wykupili cały nakład Co jeszcze w czerwcu w mysłowickiej bibliotece? Przed nami kilkanaście wydarzeń Młodzi muzycy z trzech krajów spotkali się w Mysłowicach Szkolenie dla opiekunów kotów wolno żyjących w Mysłowicach Finałowy pokaz MOVEMENT Studio już 13 czerwca w Mysłowicach Chór „Jubilate Deo” wystąpił na festiwalu „Hajnówka – Białystok” Kobiecość w teatrze, tańcu i fotografii