Tradycyjne jasełka i wspólne kolędowanie… Noworoczno-świąteczne spotkanie w przedszkolu nr 11 było dla utalentowanych maluchów okazją do zaprezentowania się rodzicom, nauczycielom i zaproszonym gościom.
[KGVID width=”640″ height=”360″]http://w.itvm.pl/2017/1/jaselka.mp4[/KGVID]
Placówkę odwiedzili I zastępca prezydenta miasta Mysłowice Grzegorz Brzoska, pani naczelnik wydziału edukacji Aleksandra Żołna oraz przewodniczący rady dzielnicy Morgi Tomasz Dziwak. Mogli oni podziwiać starsze przedszkolaki, które z przekonaniem wcielały się w role biblijnych postaci. Występy uświetniła piękna scenografia, kolorowe stroje, ale też śpiew dzieci i obecnych na sali rodziców. Nad scenariuszem i oprawą muzyczną przedstawienia czuwały nauczycielki: Joanna Broncel i Klaudia Dudek.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











