19-letniego mężczyznę zatrzymali policjanci zajmujący się zwalczaniem przestępczości przeciwko mieniu. Nastolatek podejrzany jest o włamanie do jednego ze sklepów spożywczych na terenie Mysłowic. Teraz grozi mu nawet dziesięcioletni pobyt w więzieniu.
– Mężczyznę, który włamał się do sklepu przy ulicy Oświęcimskiej zatrzymali mysłowiccy kryminalni. Do zdarzenia doszło w nocy z 23/24 stycznia tego roku. Sprawca, który do środka dostał się poprzez wybicie szyby wystawowej ukradł alkohol i papierosy. 19-letniego włamywacza zatrzymali funkcjonariusze Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach – informuje sierż. szt. Michał Lisowski z mysłowickiej policji.
Podejrzany usłyszał już zarzut. Za włamanie i kradzież grozi mu dziesięcioletni pobyt w więzieniu. Policjanci zajmujący się sprawą ustalają czy mężczyzna ma na swoim koncie inne przestępstwa.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












