Strona główna PROGRAMY Gość ITVM „Zima nam sprzyjała, przez co lodowisko było czynne przez cały sezon” PROGRAMYGość ITVM „Zima nam sprzyjała, przez co lodowisko było czynne przez cały sezon” DYREKTOR BARTŁOMIEJ GRUCHLIK PODSUMOWUJE OSTATNI SEZON LODOWISKA W PARKU SŁUPNA Przez Sylwia Żygłowicz - 23 lutego 2017 18:00 Podziel się Facebook Twitter Print Zakończył się kolejny, zimowy sezon w Parku Słupna, a więc czas podsumować to, co działo się na lodowisku i zapytać, co nowego przed nami. Naszym gościem jest Bartłomiej Gruchlik, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. POWIĄZANE ARTYKUŁYWIĘCEJ OD AUTORA MOSiR Mysłowice zaprasza na „Lato w Mieście” Młodzi zawodnicy walczą w Eliminacjach Mistrzostw Śląska 11. Otwarte Mistrzostwa Śląska w siatkówce plażowej pełne sportowych emocji Rodzinna zabawa na świeżym powietrzu już 6 czerwca Wędkarska przygoda dla najmłodszych. Zapisy tylko do dziś Finał 24. Młodzieżowych Biegów Przełajowych już w najbliższą sobotę Gala Sportu 2026 w Mysłowicach. Nagrody dla sportowców i trenerów Czym żyły Mysłowice w ostatnich dniach? Zobacz program Minął Tydzień Promile mistrzyniami Amatorskiej Ligi Siatkówki Kobiet Nowa nawierzchnia w hali MOSiR na Bończyku. Umowa podpisana