Uczennice klasy II c Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. W. Korfantego w Mysłowicach wzięły udział w VII Regionalnym Konkursie Ortograficznym w Czterech Językach. Przeprowadziło go II LO im. M. Konopnickiej w Katowicach.
Konkurs odbył się pod honorowym patronatem Śląskiego Kuratora Oświaty Urszuli Bauer oraz Prezydenta Miasta Katowice, Marcina Krupy
Uczennice G1 dobrze się spisały i zajęły wysokie miejsca. Natalia Wierzbicka zajęła I miejsce i uzyskała tytuł laureata z języka polskiego oraz III miejsce i tytuł laureata z języka angielskiego, natomiast Monika Migała zajęła IV miejsce z języka polskiego, Natalia Hyjek wywalczyła natomiast IV miejsce z języka angielskiego.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










