W ramach tegorocznych ferii zimowych MOSiR organizuje dla mieszkańców naszego miasta wyjazdy na narty. W zeszłym tygodniu dzieci i dorośli bawili się w Ustroniu, na stokach Czantorii, natomiast już w najbliższy weekend odbędą się wyjazdowe, Narciarskie Mistrzostwa Mysłowic!
– Bawiliśmy się świetnie na stoku, gdzie zarówno dzieci jak i dorośli mogli skorzystać z zajęć nauki jady z wykwalifikowanymi instruktorami. – mówi Sebastian Michalak z MOSiR Mysłowice.
A już w najbliższy weekend w Wiśle odbędą się Narciarskie Mistrzostwa Mysłowic, gdzie mieszkańcy naszego miasta w pięciu kategoriach będą rywalizować o tytuł najlepszego narciarza.
Uczestnicy będą mieli do wykonania dwa zjazdy na czas. Najlepsi zostaną nagrodzeni, a najlepszy z najlepszy uzyska tytuł Mistrza na rok 2015 r. Tych którzy się jeszcze nie zdecydowali zachęcamy do zgłoszenia. Zostało jeszcze kilka wolnych miejsc. Złap telefon i dzwoń a może Ty zostaniesz Mistrzem Mysłowic 2015 roku! tel. (32) 317 – 18 – 01.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



