Wątpliwości związane z budową drogi dojazdowej do działki przy ulicy Mikołowskiej, przy której ma powstać nowa stacja pogotowia ratunkowego, zostały wyjaśnione, a inwestycja będzie kontynuowana – poinformował na swoim profilu na Facebooku prezydent Edward Lasok.
Do spotkania dyrektora Wojewódzkiego Pogotowia Ratunkowego Artura Borowicza z prezydentem Mysłowic doszło w poniedziałek w magistracie.
Sprawa związana jest z budową dojazdu do działki, jaką w zeszłym roku miasto przekazało Wojewódzkiemu Pogotowiu Ratunkowemu, by mogła powstać tam nowa stacja. W sąsiedztwie budowana jest siedziba straży pożarnej, która jest już na ukończeniu.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












