Na zbliżającym się Spotkaniu z Biznesem, które odbędzie się 8 czerwca w Szybie Bończyk po raz pierwszy mysłowiccy przedsiębiorcy zaprezentują swoje firmy. Nowa formuła spotkań zakłada cykliczne pokazy przedsiębiorstw z Mysłowic, wystarczy zgłosić chęć udziału w Urzędzie Miasta.
Aby wziąć udział w Spotkaniu Biznesowym i zaprezentować swoją firmę szerokiemu gronu osób związanych z biznesem należy przesłać zgłoszenie z propozycją prezentacji do Kancelarii Prezydenta Miasta na adres kancelaria@myslowice.pl. Ponadto na adres ten można na bieżąco zgłaszać swoje pomysły tematów kolejnych spotkań, które odbywać się będą w Szybie Bończyk.
Spotkania z Biznesem są regularnie organizowane przez Urząd Miasta od 2015 roku i cieszą dużym zainteresowaniem. Podczas spotkań poruszana jest bardzo różnorodna tematyka oraz zapraszani są eksperci z wielu dziedzin związanych z biznesem. Cennym czynnikiem dodanym spotkań jest niewątpliwie możliwość wymiany kontaktów i doświadczeń pomiędzy uczestnikami.
Terminy kolejnych spotkań zaplanowano na: 14 września, 9 listopada i 14 grudnia.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












