Już od kilkunastu lat przy Centralnym Muzeum Pożarnictwa, co roku w czerwcu, z okazji Dnia Dziecka odbywa się rodzinny piknik zorganizowany przez Stowarzyszenie Rodzin Wielodzietnych.
Były gry, konkursy, przejażdżki strażackim wozem oraz malowanie twarzy przez dziewczyny ze świetlicy siostry Faustyny. Pogoda w tym roku wyjątkowo dopisała, nie zabrakło też dla wszystkich posiłku czyli kiełbasek z grilla i słodkości dla dzieci.
Piknik dla rodzin wielodzietnych z Mysłowic co roku odbywa się dzięki staraniom darczyńców i członków honorowych stowarzyszenia.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











