W sobotę 8 sierpnia w okolicy Wysokiego Brzegu wyłowiono z Przemszy ciało mężczyzny. Topielec był zaginionym mieszkańcem Jaworzna.
Zaczepione o zatopiony w wodzie konar ciało zauważyła kobieta spacerująca w okolicy. Z uwagi na fakt, iż miejsce to znajduje się na granicy Mysłowic i Jaworzna na miejscu zjawili się policjanci z Jaworzna i Mysłowic oraz strażacy z jaworznickiej PSP. Całą sprawę przejęli jaworzniccy stróże prawa, gdy okazało się, że zmarły mężczyzna to poszukiwany od 3 sierpnia 75-letni mieszkaniec Jaworzna.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



