Do kolizji dwóch samochodów osobowych doszło w niedzielę (13.08) w okolicy skrzyżowania ulic Moniuszki i Szopena. Na skutek zderzenia pojazdów jedna osoba trafiła do szpitala.
Do zdarzenia doszło w niedzielę, 13 sierpnia po godzinie 11:00. Zderzyły się wtedy dwa samochody osobowe marki Opel Corsa i Kia.
– W akcji udział brały dwa zastępy Państwowej Straży Pożarnej. Działania strażaków polegały na zabezpieczeniu miejsca zdarzenia. – mówi rzecznik prasowy PSP, mł. bryg. Wojciech Chojnowski
Na skutek zderzenia poszkodowana została jedna osoba, którą przewieziono do szpitala nr 2 w Mysłowicach. Przyczyny i okoliczności zdarzenia bada policja.
Informację i zdjęcie otrzymaliśmy od naszego czytelnika.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


