W dniu 16 listopada mysłowicką jednostkę straży miejskiej odwiedziły dzieci z Zespołu Szkół Sportowych im. Olimpijczyków Śląskich w Mysłowicach.
Wizyta ta wywołała wielkie zainteresowanie dzieci, które z zaciekawieniem oglądały wyposażenie strażnika, ale także pytały o to jak wygląda dzień pracy strażnika miejskiego. Dzieci podziękowały za otrzymane kamizelki odblaskowe i dbanie o ich bezpieczeństwo. Miłą niespodzianką było ofiarowane na ręce komendanta pamiątkowego zdjęcia oraz podziękowania za dbanie o bezpieczeństwo placówki. Otrzymane przez odwiedzających uczniów pamiątkowe opaski odblaskowe będą przypominać uczniom nie tylko o wizycie w mysłowickiej straży miejskiej, ale również o zachowaniu bezpieczeństwa na drodze.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



