W Dąbrowie Górniczej odbyła się XVI Paraspartakiada Śląska i Zagłębia Młodzieży Niepełnosprawnej, w której uczestniczyło Gimnazjum nr 3. Otrzymaliśmy olbrzymi puchar za osiągnięcia sportowe z poprzednich lat. W imieniu prezydenta RP Andrzeja Dudy wręczył go pani dyrektor Joannie Pniok prezydent Dąbrowy Górniczej . Tym razem młodzież również stanęła na wysokości zadania i zdobyła dwa pierwsze i trzecie miejsce w torze przeszkód . W generalnej klasyfikacji zdobyliśmy III miejsce , puchar oraz wieżę audio dla szkoły. Każdy z uczestników otrzymał pamiątkowy medal i drobny prezent. Najważniejsze jednak dla nas pozostaną niezapomniane wrażenia. Z niecierpliwością czekamy na kolejną gimnazjadę w następnym roku.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



