Filia nr 11 Miejskiej Biblioteki Publicznej zorganizowała w swoich progach zabawę andrzejkową dla podopiecznych grup Stowarzyszenia Osób Niepełnosprawnych „Skarbek” oraz Warsztatów Terapii Zajęciowej „Radość”. Potańcówka w rytmach disco-polo była dla niepełnosprawnych okazją do wspólnych harców.
Uczestnikom szczególną frajdę sprawiał taniec z balonami. W myśl zasady coś dla ducha coś dla ciała, wesołe quizy i krzyżówki przeplatały się z zabawami sprawnościowymi i poczęstunkiem, o który zadbały grupy wraz z mysłowicką restauracją „NIE-BO”.
Podopieczni w wyśmienitym nastroju spędzali czas na wróżeniu sobie z wosku przelewanego przez dziurkę od klucza, ponieważ nie mogłoby się obyć bez akcentów charakterystycznych dla andrzejek.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



