Biegacz – amator Marek Sokołowski po raz kolejny wywalczył dla Mysłowic zwycięstwo w II edycji Grand Prix Śląskiego Związku Gmin i Powiatów w Biegach Masowych.
Grand Prix jest inicjatywą Komisji ds. Infrastruktury Sportowej i Rekreacyjnej działającej w strukturach Śląskiego Związku Gmin i Powiatów, do którego należą także Mysłowice. Jest to wydarzenie skierowane do mieszkańców województwa śląskiego, którzy biorą udział w biegach włączonych do cyklu Grand Prix.
Oficjalne rozdanie nagród odbyło się w Tychach 13 grudnia. W tej edycji sklasyfikowano 1681 mężczyzn i 782 kobiety biorące udział w biegach. Pośród celów imprezy organizatorzy wymieniają promowanie imprez sportowych w województwie śląskim, integrację zawodników z województwa poprzez rywalizację sportową oraz promocję Ośrodków Sportu i Rekreacji w poszczególnych miastach.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



