Na najbliższy piątek (20.10) drogowcy zaplanowali prace na skrzyżowaniu ulic Wybickiego z Ofiar Września w dzielnicy Morgi. W związku z nimi skrzyżowanie zostanie wyłączone z ruchu kołowego..
Całkowite zamknięcie skrzyżowania ul. Wybickiego z Ofiar Września nastąpi o godzinie 11:00. Utrudnienia mają potrwać do końca dnia.
– Dojazd do ul. Ofiar Września, Dygasińskiego i Skałki możliwy będzie tylko od ul. Leśnej – informuje Anna Górny z biura prasowego urzędu miasta















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












