Na październikowej sesji Rada Miasta Mysłowice zatwierdziła zmiany w uchwale określającej termin, częstotliwość i tryb uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie miasta Mysłowice. Do kiedy trzeba dokonać płatności w tym roku?
Po konsultacjach i zatwierdzeniu uchwały przez radnych w życie weszły nowe zasady dot. uiszczania opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi na terenie miasta Mysłowice.
W grudniu każdego roku, kiedy termin płatności opłaty za gospodarowanie odpadami komunalnymi przypadnie na sobotę lub dzień ustawowo wolny od pracy, ww. opłatę będzie trzeba uiścić w ostatni dzień roboczy bezpośrednio poprzedzający tą sobotę lub dzień ustawowo wolny od pracy.
W przypadku tego roku termin zapłaty upływa 29 grudnia – jest to ostatni dzień roboczy 2017 roku.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










