Przed szóstoklasistami wkrótce nowy etap edukacji. Gimnazjaliści i nauczyciele Gimnazjum nr 3 z Oddziałami Integracyjnymi i Dwujęzycznymi im. Karola Wojtyły zapraszają 8 kwietnia przyszłych absolwentów szkół podstawowych na Dzień Szóstoklasisty, który organizują w progach swojej szkoły. Przygotowali zajęcia otwarte, które pozwolą kandydatom poznać tę placówkę.
Od godziny 9.00 do 11. 00 będą miały miejsce warsztaty dla szkół obwodowych ( SP 6, SP 7, SP 13), pozostałe szkoły są zaproszone na 11:30, a zajęcia potrwają do 13:00.
W harmonogramie spotkania przewidziane jest zwiedzanie pracowni przedmiotowych, zajęcia sportowo-taneczne oraz panel informacyjny dot. naboru, sprawdzianu predyspozycji językowych do klasy dwujęzycznej, zajęć językowych itd.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



