„Pomagamy Lence” to hasło, pod jakim w Szkole Podstawowej nr 9 odbył się w styczniu kiermasz charytatywny. Szkolnej społeczności udało się zebrać łącznie 3380 zł!
Kiermasz odbywał się między 15 a 19 stycznia, na bogato zastawionych stoiskach każdy mógł znaleźć coś dla siebie. Społeczność SP9 pomagała Lence kupując pyszne domowe babeczki, biżuterię, pluszaki, książki, zabawki , porcelanę i wiele innych ciekawych przedmiotów. Wiele serca w akcję włożyli także wolontariusze, czyli uczniowie i nauczyciele, którzy przygotowali pyszne słodkości i podarowali fanty na sprzedaż.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)




















