W niedzielę, 11 lutego na hali widowiskowo – sportowej w Mysłowicach odbył się Ogólnopolski Turniej Klasyfikacyjny Ju Jitsu. Trener Ryszard Dziewulski udał się na te zawody z szóstką zawodników z klubu UKS JUDO Mysłowice.
Można powiedzieć, że sportowcy wykonali oni 100% normy. Mysłowiczanie z UKS nie byli zbyt gościnni dla przyjezdnych sportowców. Wszyscy wywalczyli dla siebie, dla klubu i dla Mysłowic medale.
Oto szczegółowe wyniki:
I miejsce i złote medale wywalczyli:
Jakub Dziedzic (U-18)
Dominika Nowicka (U-23);
II miejsce i srebrne medale zdobyli:
Jakub Smaga (U-18)
Piotr Zdrodowski (U-15);
III miejsce i brązowe medale przywieźli z Bończyka:
Igor Kozik (U-15)
Marcin Włoka (U-18);















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)










