W niedzielę, 11 marca Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Mysłowicach wraz ze Szkołą Podstawową nr 4 zorganizowali wyjazd na narty i basen do Istebnej, gdzie uczniowie zastali dużo śniegu oraz pogodę sprzyjającą do jazdy.
W wycieczce uczestniczyły 32 osoby, a nad bezpieczeństwem czuwało 4 instruktorów. Był to czas świetnej zabawy, nauki jazdy na nartach oraz relaksu na basenie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)

















