Pogoda sprzyja ku temu, aby spędzać czas na świeżym powietrzu, dlatego też rusza sezon plenerowych wydarzeń kulturalnych. Co przygotowano dla mysłowiczan? O tym opowie gość Sylwii Żygłowicz – Michał Skiba, wicedyrektor Mysłowickiego Ośrodka Kultury.
[arve url=”https://vimeo.com/266284248″ /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












