W sobotę, 19 maja, Szkoła Sportowa zorganizowała coroczną majówkę – pełen atrakcji rodzinny festyn. Z zaproszenia skorzystali także miejscy strażniczy, którzy uczestniczyli we wspólnej zabawie, wykorzystując ją jako okazję do edukowania na temat bezpieczeństwa.
Podczas wydarzenia strażnicy mieli okazję przeprowadzić rozmowy z dziećmi, dyskutowali z nimi o bezpieczeństwie i prawidłowych zachowaniach w ruchu drogowym. Uczniowie szkoły otrzymali także odblaski.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)





















