W miniony weekend formacja Holly Blue nagrała klip do singla „Wygnani z miasta”. Akustyczne nagranie muzycy nazwali wersją „Live Buda Seszyn”. Jest to drugi z trzech singli zapowiadających najnowszą płytę zespołu.
Plener, zielona przestrzeń. Pod owocowym drzewem keyboard, pod którym spokojnie siedzi pies, w kącie kadru stara, drewniana buda. W takiej scenerii wokalistka śpiewa „Wygnanych z miasta”. Utwór jest drugim z singli Holly Blue, zapowiadających trzecią płytę formacji.
[facebook url=”https://www.facebook.com/hollybluemusic/videos/2153902928220239/” /]
W kwietniu fani zespołu mieli okazję zobaczyć i usłyszeć pierwszą z odsłon „Wygnanych z miasta”. Zgodnie z planem muzyków, we wrześniu mamy poznać trzeci z singli wraz z całą płytą. Krążek zatytułowany “Guntanamo” ma być w całości polskojęzyczny.
O trzeciej płycie zespołu oraz o historii, jaka kryje się za „Wygnanymi z miasta” już w kwietniu opowiedział nam Emil Blant.
[arve url=”https://vimeo.com/263847271″ /]















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













