
Po wakacyjnej przerwie do szkoły w Kosztowach wracają środowe spotkania planszówkowiczów. Jeśli masz ochotę w środku tygodnia oderwać się na chwilę od obowiązków, poznać nowych ludzi albo zarazić się nową pasją, to dobra okazja, by spróbować!
Pierwsze spotkanie w nowym roku szkolnym odbędzie się już 19 września, do wspólnych rozgrywek zapraszają mysłowiczan Gry Planszowe Mysłowice i Mysłowicki Ośrodek Kultury. Stała ekipa graczy spotyka się co środę w jednej z sal szkoły przy ul. Jerzego Chromika 3 w Kosztowach. Do dyspozycji uczestników jest dobrych kilka godzin grania – spotkania trwają od 17:30 do 22:00.
Niezależnie od tego, jakie gry preferujesz: czy wolisz liczyć na łut szczęścia, albo sabotować przeciwników chytrymi strategiami – w zbiorach mysłowickich planszówkomaniaków na pewno znajdziesz coś dla siebie. Możesz też zabrać na spotkanie swoje ulubione gry.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











