W środę 10 października odbędzie się druga mysłowicka konferencja dotycząca niskiej emisji i zagrożeń z nią związanych. W prelekcjach i rozmowach, które odbędą się w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ulicy Grunwaldzkiej, może czuć się zaproszony każdy mysłowiczanin.
Konferencja rozpocznie się o godzinie 9:00. Podczas spotkania poruszone zostaną takie zagadnienia jak m.in. omówienie poziomu zanieczyszczenia powietrza w Mysłowicach, działania jakie w województwie podejmuje Śląski Urząd Marszałkowski czy sposób monitoringu stanu jakości powietrza na terenie województwa śląskiego. Goście konferencji dowiedzą się także, jaki wpływ na życie człowieka ma smog.
Zobacz:
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



