W środę, 7 listopada dzieciaki z mysłowickich szkół rozegrały finał zawodów „Gry i zabawy rocznika 2009”. Dziewięciolatki to najmłodsza grupa, jaka rywalizuje w ramach szkolnego współzawodnictwa sportowego.
Na turniej gier i zabaw składa się 5 konkurencji, w których uczestniczą reprezentacje składające się z 5 dziewcząt i 5 chłopców. Do finałów turnieju gier i zabaw w tym roku zakwalifikowały się reprezentacje ze szkół: SP 1, SP 13, SP 14 i SP Sportowej, a zwycięzcą została Szkoła Podstawowa nr 14, która będzie reprezentować nasze miasto w zawodach rejonowych.
Uczniowie rywalizowali w Szkole Podstawowej nr 13. Po rozgrywkach uczestnicy zostali udekorowani medalami, a do szkół trafiły też puchary i dyplomy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



















