W tym tygodniu naszym gościem jest Pani Jolanta Kleser, świeżo upieczona Mysłowiczanka, która swoich kulinarnych sił próbowała w popularnym programie „MasterChef”. Jak wspomina swoją telewizyjną przygodę? Co dalej chce robić w życiu? Oraz dlaczego przeprowadziła się do Mysłowic? Zapraszamy do oglądania „Gościa itvm”!
{mp4remote}/images/itvm/2013/11/gitvm-kleser.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


