W trakcie piątkowej konferencji w Restauracji pod Ratuszem Klub radnych „Wspólnie dla Mysłowic” zaprezentował swój program wyborczy. Klub ogłosił również, że kandydatem na prezydenta Mysłowic w zbliżających się wyborach samorządowych będzie Dariusz Wójtowicz.
Program wyborczy klubu WdM obejmuje dziesięć punktów tzw. „10 przykazań dla Mysłowic”. Nową twarzą klubu jest radna Krystyna Bal, która w marcu zasiliła „Wspólnie dla Mysłowic”.
-Po dołączeniu do naszych szeregów radnej Krystyny Bal, wraz z klubem „Mysłowickie Porozumienie Samorządowe” jesteśmy jednym z największych ugrupowań w mieście. W związku ze zbliżającymi się wyborami zaprezentowaliśmy zarys naszego programu wyborczego, który zawiera 10 najistotniejszych aspektów dla mieszkańców – wyjaśnił Dariusz Wójtowicz.
Konferencję poprowadził Michał Woźniczko – rzecznik prasowy byłego prezydenta Grzegorza Osyry.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


