Już po raz drugi w naszym studiu gościmy uczniów szkół ponadgimnazjalnych, którzy opowiadają o tym, dlaczego zdecydowali się kontynuować edukację w Mysłowicach.
Tym razem rozmawiamy z uczniami zespołów szkół ponadgimnazjalnych nr 1 i 3, którzy przekonują, że praktyczne wykształcenie jest w cenie.
{mp4remote}/images/itvm/2013/05/uczsie2.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


