Wszystkich uczniów klas III gimnazjów zachęcamy do zobaczenia już trzeciego, a zarazem ostatniego programu z cyklu „Ucz się w Mysłowicach”. Tym razem w naszym studiu gościmy Patrycję i Dawida, uczniów II Liceum Ogólnokształcącego, którzy opowiadają, jak wygląda nauka w ich szkole.
{mp4remote}/images/itvm/2013/05/uczsie3.mp4{/mp4remote}















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


