Szkolny Tydzień Zdrowia w G3
Końcem kwietnia w Gimnazjum nr 3 zorganizowano Szkolny Tydzień Zdrowia. Gimnazjaliści uczestniczyli w spotkaniu z dietetykami z Naturhouse, które dotyczyło prawidłowych nawyków żywieniowych. Spotkali się także na warsztatach z rodzicem dziecka chorego na cukrzycę.
Zainteresowani...















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



