Natalia Pruksa i Martyna Michalak, pod opieką trenera Sebastiana Michalaka, zdobyły złoty medal podczas XXV Młodzieżowego Międzynarodowego Pucharu Bałtyku im. Wojciecha Klęsk w siatkówce plażowej, który odbył się w dniach 30 czerwca – 4 lipca 2025 roku na plaży w Kołobrzegu.
W rywalizacji wzięło udział aż 105 drużyn w tej kategorii wiekowej, a sukces zawodniczek z Mysłowic jest tym bardziej imponujący, że impreza uznawana jest za największy młodzieżowy turniej siatkówki plażowej w Europie. W sumie w wydarzeniu wystąpiło kilkaset par z całej Polski oraz z krajów ościennych.
foto: Silesia Volley















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)














