Szkoła Podstawowa nr 15, kontynuując gimnazjalną tradycję wyjazdów integracyjnych, zorganizowała wycieczkę dla klas szóstych i siódmej A. do Tresnej nad Jeziorem Żywieckim.
Dla młodzieży jak zwykle przygotowano wiele atrakcji, o które zadbał nauczyciel Tomasz Kręgiel. Uczniowie wspinali się na skrzynki, jeździli na linie, strzelali do celu. Zabaw było co niemiara, uczestniczyli w nich wszyscy, łącznie z wychowawcami.
Uczniowie byli bardzo zadowoleni z wyjazdu, czas upłynął bardzo szybko pod znakiem rywalizacji i zabawy, a pogoda dopisała wspaniale. Wieczorem odbyła się dyskoteka , na której świetnie się bawili. Drugiego dnia również nie zabrakło atrakcji – piętrzenie skrzynek, paintball i tyrolka na długo zostaną w pamięci. Na koniec zmęczeni, ale zadowoleni uczestnicy wycieczki zajadali grillowane przysmaki, które sami pomagali przygotować.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)












