Utalentowani, młodzi Amadeusze zapraszają na kolejną edycję Gwiazdkowego Muzykowania. Pięknych polskich kolęd i utworów świątecznych związanych z Bożym Narodzeniem w ich wykonaniu będzie można posłuchać już 5 stycznia.
Zdolni uczniowie Stowarzyszenia Ognisk Muzycznych „Amadeusz” wystąpią tradycyjnie na scenie Mysłowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Grunwaldzkiej. W sali widowiskowej usłyszymy między innymi wokalistów, pianistów i gitarzystów. Ze swoimi instrumentami pojawią się tam także fleciści i skrzypkowie. Młodzi artyści to podopieczni stowarzyszenia, którzy na co dzień szlifują swoje talenty w Katowicach i Mysłowicach.
Repertuar będzie, jak na Gwiazdkowe Muzykowanie przystało, typowo świąteczny – dzieci zaprezentują kolędy, pastorałki i bożonarodzeniowe piosenki.
Koncert odbędzie się 5 stycznia o godzinie 16:00 w MOK-u przy ul. Grunwaldzkiej 7. Obowiązuje wstęp wolny.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











