Przed nami 2. Mc-e Fest, czyli festiwal podziemnych, lokalnych artystów hip-hopowych. Po genialnym przyjęciu pierwszego koncertu Mysłowicki Ośrodek Kultury zaprasza na kolejne przedsięwzięcie dla młodzieży z naszego miasta.
Wystąpią: Kriss Rimesaya, Młody Koko, Szpachla, PJ, Królowa Kier, Septima, Maciuch oraz Drybcia.
15 stycznia, godz. 19, MOK przy Grunwaldzkiej 7. Wstęp wolny.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











