W sobotę, 11 stycznia br. w Szkole Podstawowej nr 1 w Mysłowicach miał miejsce kolejny bal karnawałowy dla dzieci niepełnosprawnych ze Stowarzyszenia Chorych z Przepukliną Oponowo – Rdzeniową. Już po raz drugi w balu brali udział wolontariusze z Gimnazjum nr 1 z Oddziałami Dwujęzycznymi im. W. Korfantego w Mysłowicach pod opieką Pani Iwony Jochemczyk i Pani Barbary Pasikowskiej. Po obejrzeniu Jasełek w wykonaniu uczniów Szkoły Podstawowej nr 1 oraz występów artystycznych uczniów gimnazjum, odbyła się zabawa karnawałowa. Z balu były zadowolone nie tylko dzieci i ich rodzice, ale też wolontariusze, dla których będzie to wspomnienie na całe życie.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


