Karnawał nadal trwa, podobnie jak liczne, kolędowe spotkania, jakie odbywają się na terenie naszego miasta. Na kolejne z nich zaprasza parafia pw. Wszystkich Świętych w Dziećkowicach. Kogo usłyszymy tym razem?
Święta Bożego Narodzenia to czas wyjątkowej, życzliwej atmosfery, którą chcemy cieszyć się jak najdłużej. Niewątpliwie pomaga w tym wspólne kolędowanie – jeśli macie ochotę posłuchać świątecznego repertuaru w doskonałym wykonaniu, wpadnijcie do kościoła pw. Wszystkich Świętych w Dziećkowicach, gdzie zagra orkiestra dęta tamtejszej ochotniczej straży pożarnej.
Koncert zaplanowano na niedzielę, 21 stycznia o godzinie 15:15.
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











