Najpierw mogliśmy z nią odkrywać “Tajemnicę Boga”, teraz zaprasza nas do poznania “Pułapki pożądania”. Mysłowiczanka Karina Krawczyk, która na co dzień pracuje z młodzieżą w technikum, wydała swoją drugą książkę.

Jak sama przyznaje, od zawsze była wielką fanką kryminałów i teorii spiskowych. Miłość do książek i tworzenie własnych opowieści skłoniły ją do pisania. Jej debiutancka książka pt. “Tajemnica Boga” ukazała się trzy lata temu. Teraz przyszedł czas na kryminał psychologiczny.

Czy można osiągnąć wszystko? To pytanie, które przewija się w trakcie lektury. “Pułapka pożądania” to książka o władzy, pieniądzach i pożądaniu.  Książka to nie tylko psychologiczny kryminał, ale także trzymający w napięciu thriller. Jeśli dłużą się wam już zimowe, chłodne wieczory, lektura może rozgrzać was do czerwoności. Nie zapomnijcie tylko – jest to lektura przeznaczona dla dorosłego czytelnika.

 

Bohaterem książki Kariny Krawczyk jest psycholog Igor Jaskierski. Pewnego dnia policjanci proszą go o pomoc w dotarciu do hakera, który dokonał włamania do systemu bankowego. Czy Igorowi i jego towarzyszce uda się rozwiązać mroczną zagadkę? Tego dowiecie się zaglądając do lektury.

Tego, jak powstawała książka i skąd pracująca na co dzień w szkole nauczycielka czerpie mroczne pomysły, które następnie przelewa na papier, dowiecie się już wkrótce. Bohaterem naszego programu “Gość itvm” będzie pisarka Karina Krawczyk. Bądźcie czujni!