Gimnazjum nr 3 w Mysłowicach zorganizowało w lutym Tydzień Kultury i Sztuki, podczas którego odbywały się zajęcia plastyczne, muzyczne i kulinarne. Przeprowadzono także konkursy polonistyczne, wielkie dyktando oraz warsztaty z emisji głosu.
Podczas trwania tego szczególnego tygodnia podsumowano i zaprezentowano projekt: „Wariacje artystyczno-literackie na temat twórczości ks. Twardowskiego”. Szkoła była też gospodarzem Miejskiego Konkursu „Literackie Walentynki”.
Wszystkie zajęcia cieszyły się dużą popularnością, bo uczniowie mogli zarówno pochwalić się swoimi umiejętnościami i wiedzą, a także rozwijać artystyczne pasje.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



