Społeczna kwarantanna została przedłużona do Wielkanocy. Z powodu rosnącej liczby zakażonych koronawirusem w wielu dziedzinach codzienne życie Polaków spowolniło lub zupełnie się zatrzymało. Dotyczy to także kultury. W związku z tym Mysłowicki Ośrodek Kultury przyłącza się do ogólnopolskiej akcji #trzymambilet.
„W trosce o nasze wspólne zdrowie spektakle teatralne, koncerty, wernisaże i inne wydarzenia zostały odwołane. My jednak prosimy – trzymajcie Wasze bilety, które zachowają ważność. Obiecujemy, że zrobimy wszystko, co w naszej mocy, żeby imprezy, w których tak chętnie uczestniczycie, odbyły się w innych, późniejszych terminach. Dzięki temu już niedługo spotkamy się ponownie we wspaniałej atmosferze! Jeśli jednak zdecydujecie, że chcecie odzyskać Wasze pieniądze i zwrócić bilety, będziecie mieli taką możliwość, bezterminowo, kiedy ponownie zaczniemy pracować na normalnych zasadach” – czytamy na facebookowym profilu Mysłowickiego Ośrodka Kultury.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)













