Młodzież z Gimnazjum nr 2 stworzyła ciekawą wystawę fotograficzną, która prowokuje odbiorców do refleksji i pytań na temat życia młodego człowieka i jego spojrzenia na świat. Wernisaż jest owocem i podsumowaniem projektu fotograficzno-literackiego zatytułowanego „Mój wymiar-mój punkt widzenia”. Ekspozycja będzie dostępna dla mieszkańców do 29 kwietnia w Galerii Dużej Mysłowickiego Ośrodka Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7 w godzinach pracy placówki.
Fotografie prezentowane na wystawie mają za zadanie ukazać słowo za pomocą obrazu. Zdjęcia wyrażają perspektywę, punkt widzenia i tematy zaprzątające myśli młodego człowieka.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



