Solidną dawkę dobrego humoru zapewnią mysłowiczanom aktorzy z dziecięcego Teatrzyku Pana Gąbki, którzy wystąpią 12 kwietnia na wyjątkowej gali kabaretowej. Wydarzenie zatytułowane „O rety! Dziecięce kabarety” rozpocznie się o godzinie 17:00 w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7.
Na scenie zabawne skecze przedstawią dzieci przygotowane przez instruktorkę i animatorkę Mysłowickiego Ośrodka Kultury, Agnieszkę Smantek. Maluchy zaprezentują inscenizacje otoczone kreatywną wyobraźnią dzieci, kunsztownym aktorstwem oraz niepowtarzalnym, dziecięcym poczuciem humoru.
Repertuar:
- Kabaret Młodych Panien – „Babcie lubią kapcie”
- Kabaret Pod Wyrwizłotówką „Salon piękności”
- Kabaret Uśmiech – „Idealna mama”
- Kabaret Ani Mrał Mrał – „Prawo jazdy”
- Kabaret Łowcy Przecinek Ce – „Familijo”
- Kabaret Paranormalne- „U dentysty”
















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)











