Dnia 16.04.2015 roku uczniowie Gimnazjum nr 4 z Brzezinki byli na koncercie Orkiestry Symfonicznej Filharmonii Śląskiej – Żywioły w muzyce.
Młoda Filharmonia – to comiesięczne koncerty symfoniczne, kameralne i chóralne prowadzone przez Reginę Gowarzewską, doświadczoną prelegentkę, interesująco komentująca prezentowaną muzykę i przedstawiającą jej twórców. Programy i obszerne komentarze słowne metodycznie prezentują rozmaite aspekty muzycznego skarbca. Koncerty Młodej Filharmonii cieszą się coraz większym zainteresowaniem młodych słuchaczy.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)



