Już po raz drugi Stowarzyszenie Emerytów, Rencistów i Niepełnosprawnych Aktywni Razem, któremu przewodniczy Stefania Kozioł, zorganizowało 24 czerwca br. Piknik Świętojański. Impreza miała miejsce w ośrodku Bolina na Janowie katowickim.
Udział w tej plenerowej imprezie wzięło ponad 40 seniorów i pół setki dzieci, również wnuków członków stowarzyszenia i uczniów szkół podstawowych – SP 7 i SP10. Dla dzieci zorganizowano zabawy muzyczne, plastyczne i sportowe, były różnego rodzaju konkursy, wszystkie dzieci otrzymały nagrody.
Nikt nie wyszedł głodny, były kiełbaski z grilla, drożdżówki, napoje. Gdy dzieciaki się bawiły, seniorzy mogli odpoczywać, delektować się pogodą, spokojem, zając się rozmową.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


