Strażnicy miejscy z Mysłowic uczestniczyli w organizowanej przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji „Lato w Mieście”. Funkcjonariusze wzięli udział w organizacji gier i zabaw na terenie boiska sportowego w dzielnicy Kosztowy. Impreza odbyła się w ramach akcji skierowanej do najmłodszych mieszkańców naszego miasta.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


