Bohaterkami filmu są dwie charakterne syreny, Srebrna i Złota, wrzucone w wir warszawskich dancingów z lat 80' /fot.youtube

Jeśli tego lata nie wykorzystaliście żadnego wieczoru na relaks w kinie pod chmurką, w najbliższy piątek nadarzy się ku temu ostatnia okazja! W Parku Słupna, zgodnie z życzeniem mysłowiczan, wyświetlony zostanie film “Córki dancingu”.

Mysłowiczanie zobaczyli topowy film francuskiego kina

Ostatni pokaz filmowy odbędzie się już 24 sierpnia. Standardowo start po zmroku, o godzinie 21:00. Obowiązuje wstęp bezpłatny. Na wygodnych leżakach czy kocykach będziecie mogli oddać się kinowej rozrywce oglądając – zgodnie z hasłem tego spotkania “Dobre, bo polskie!” – rodzimą produkcję.

“Córki dancingu” to film w reżyserii Agnieszki Smoczyńskiej z 2015 roku. Łączy w sobie wyraźne elementy komediowe i musicalowe, ale nie brakuje tam i nuty dramatu. Na ekranie w głównych rolach zobaczymy takich aktorów jak Marta Mazurek, Michalina Olszańska, Kinga Preis, Andrzej Konopka czy Jakub Gierszał. Bohaterkami filmu są dwie charakterne syreny, Srebrna i Złota, wrzucone w wir warszawskich dancingów z lat 80′. Co wyniknie z tego szalonego zestawienia? Jeśli jesteście ciekawi, i chętnie poczujecie odrobinę nostalgii i tęsknoty do szalonych lat młodości, koniecznie wybierzcie się na seans!

To już czwarte, filmowe leżakowanie w Parku Słupna w tym sezonie. Dotychczas mieszkańcy zobaczyli takie tytuły jak “Bękarty wojny”, “Nietykalni” oraz “Za jakie grzechy, Dobry Boże?”