Wydarzenie zaplanowano na 17 listopada. /fot.wikipedia

Katarzyna Groniec będzie gwiazdą koncertu, jaki w listopadzie odbędzie się w Mysłowickim Ośrodku Kultury. Artystka wystąpi w repertuarze ze swojej najnowszej płyty, zatytułowanej “Ach!”.

Wydarzenie zaplanowano na 17 listopada, na scenie wokalistka pojawi się o godzinie 19:00. Przez półtora godziny publiczność będzie miała możliwość wsłuchiwać się w teksty o pięknym, choć smutnym wydźwięku.

– „Ach!“, bo taki jest tytuł nowego albumu, opowie o ziemi jałowej, ziemi utraconej i wreszcie, ziemi obiecanej do której docieramy, rozmieniamy ją na drobne i znów tracimy. I od początku, bo wszystko jest cyklem co jakiś czas kończącym się dobrze! W końcu wracamy do życia, ale pod jednym warunkiem. Że wciąż mamy kogo kochać. – czytamy w zapowiedzi wydarzenia na facebooku.

Nowa płyta miała swoją premierę w połowie marca bieżącego roku. Jej wydawcą jest Warner Music Poland, a producentem Marcin Bors. Teksty na płytę w większości napisała Katarzyna Groniec, oprócz trzech, których autorką jest Barbara Wrońska. Muzykę skomponowali natomiast Marcin Macuk (Hey), Barbara Wrońska i Katarzyna Groniec.

Z koncertu zadowoleni będą jednak i ci, którzy Katarzynę Groniec kojarzą głównie z początków jej artystycznej twórczości, kiedy to w latach 90′ zadebiutowała główną rolą w musicalu Metro, a w 2000 roku wydała pierwszą płytę “Mężczyźni”. Właśnie z tej płyty pochodzić będzie kilka spośród piosenek, które wykona tego wieczoru Groniec. Bilety na wydarzenie są do nabycia na kupbilecik.pl w cenie 60 zł.