– Mamy kolejne zgłoszenie do konkursu Nagraj MiSie. Tym razem męskie wykonanie piosenki Tu Paluszek, autorstwa Michałka. Udział w konkursie mogą brać dzieci w wieku od 2 do 7 lat. Na zgłoszenia czekamy do 30 września! – informują organizatorzy konkursu "Nagraj MiSie". Główną nagrodą w zabawie jest półroczny, renomowany kurs języka angielskiego Teddy Eddie. Wystarczy, że posiadacie kamerę lub urządzenie w nią wyposażone, np. smartfon i nagracie dowolną piosenkę wykonywaną przez wasze dziecko. Film należy umieścić na portalu YouTube, a następnie wysłać linka do filmu na adres mailowy: sekretariat@wieza-babel.pl Linki do filmów można wysyłać do 30 września. Dodatkowo, w zabawie mogą brać grupy przedszkolne i szkolne, które powalczą o nagrodę – wieżę stereo.















![Pijany kierowca stwarzał zagrożenie na A4. Miał prawie 2,6 promila alkoholu [fot. archiwum ITVM]](https://itvm.pl/wp-content/uploads/2025/02/policja-218x150.jpg)


