fot.mat.org

Wyjątkowe widowisko operowo-operetkowe zagości w Mysłowickim Ośrodku Kultury już w listopadzie. Przeniesiemy się w muzyczną podróż po słynnych dziełach Kalmana, Verdiego, Dvoraka, Lehara, Straussa i wielu innych najznamienitszych kompozytorów.

Solistów najważniejszych scen muzycznych Wrocławia, Krakowa i Warszawy usłyszymy 24 listopada o godz.18:00 w sali widowiskowej MOK przy ul. Grunwaldzkiej 7.

Nie zabraknie popisowych arii, miłosnych duetów, toastów, węgierskich czardaszy, pieśni neapolitańskich i tańców. Artyści postarają się także udowodnić, dlaczego niektórym operetkom bliżej jest jednak do oper i odwrotnie. Zaprezentują także fragmenty z rzadko wykonywanych w Polsce dzieł. Będzie to niezapomniany wieczór w krainie najpiękniejszych melodii!

Na scenie wystąpią Sylwia Frączek, Liza Wesołowska , Tomasz Maleszewski, Wioletta Fluda i Balet Sceny Kamienica. Bilety w cenie 50 lub 55 zł do nabycia w siedzibie Mysłowickiego Ośrodka Kultury (tel. 32 222 66 70 wewn. 37 | rezerwacje grupowe: tel. 884 898 268) lub przez internet na stronie: www.kupbilecik.pl